اخبار سایت

11 اردیبهشت 1398 تعزیرات بجای بررسی بازار کاغذ،سراغ ناشران آمد!!
در حالیکه طی روزهای اخیر بازار کاغذ دوران پر التهابی را پشت سر می گذارد و سوداگران کاغذ بی مهابا سوار بر مرکب گرانی همچنان می تازند، سازمان تعزیرات بررسی قیمت پشت جلد کتاب را در نشستی مشترک با ناشران و کتابفروشان در دستور کار خود قرار داد.
10 اردیبهشت 1398 رضایی: شبکه‌های اجتماعی جلوتر از رسانه‌های کاغذی هستند
احسان رضایی گفت: رسانه‌های کاغذی و رادیو در مواجه با شبکه‌های اجتماعی جایگاه خود را از دست دادند و باید به سرعت به فکر بازسازی خود باشند و گرنه در این نبرد سرنوشت آنها مشخص است.
4 اردیبهشت 1398 تصاویر مغزی دانشگاه تورنتو درباره تاثیر مطالعه بر انسان
بر اساس یافته‌های دکتر کیت اوتلی استاد تمام دانشگاه تورنتو و همکارانش مطالعه نقش مثبتی روی سلامت روحی روانی افراد و سلامت مغز آنها دارد.
4 اردیبهشت 1398 نمی‌شود به ملت سوبسید بدهیم تا کتاب‌خوان شوند!
اهورا ایمان با اشاره به کتابی که در نمایشگاه کتاب امسال دارد، از مشکلاتی که ناشران، مولفان و مخاطبان کتاب با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، می‌گوید.
4 اردیبهشت 1398 این کتاب است که دیوار تحریم‌ها را از بین می‌برد!
به گفته وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خط ارتباط وجودی ایران با ملل و خط ارتباط ملل با ایران از راه کتاب است.
3 اردیبهشت 1398 سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور وزیر ارشاد افتتاح شد
سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران صبح امروز در مصلی تهران با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محسن جوادی، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نیکنام حسینی پور مدیر عامل موسسه خانه کتاب، قادر آشنا قائم مقام سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران افتتاح شد.
31 فروردین 1398 آغاز توزیع بن‌کارت‌های فیزیکی خرید کتاب/ ارایه خدمات حتی در روزهای تعطیل
بانک شهر با شروع توزیع بن‌کارت‌‎های فیزیکی، در روزهای تعطیل نیز به بازدیدکنندگان از سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خدمات ارایه خواهد داد.
26 فروردین 1398 کتاب‌های حبس شده در نمایشگاه کتاب آزاد می‌شوند!
انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان در قالب گالری کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب به نمایش کتاب‌های منتشر نشده ناشران می‌پردازد
26 فروردین 1398 ثبت‌نام بن مشارکتی خرید کتاب برای سازمان‌ها و نهادها
مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز ثبت‌نام نهادها، سازمان‌ها و موسسات برای دریافت بن مشارکتی خرید کتاب خبر داد و گفت: ثبت‌نام از روز دوشنبه(26 فروردین ماه) آغاز خواهد شد.
25 فروردین 1398 زمان ثبت‌نام بن خرید کتاب تمدید شد
سخنگوی سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تمدید زمان ثبت‌نام دانشجویان، طلاب و اساتید حوزه و دانشگاه برای ثبت‎‌نام جهت دریافت بن خرید کتاب خبر داد.