اخبار سایت

۱۷ فروردین ۱۳۹۹ در خانه بمانید، آوند بخوانید
کلیه‌ی کتاب‌های انتشارات آوند دانش و دامیز با ۲۵ درصدتخفیف
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ مهلت ثبت‌نام ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب تمدید شد
قادر آشنا، از تمدید مهلت ثبت‌نام ناشران متقاضی حضور در نمایشگاه کتاب تهران تا ۱۷ بهمن‌ماه خبر داد.
۳۰ دی ۱۳۹۸ کمیته اجرایی نمایشگاه کتاب هفته آینده در مصلا مستقر می‌شوند
سخنگوی سی‌و‌سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از نهایی شدن آیین‌نامه اجرایی بخش نشران داخلی و استقرار کمیته اجرایی در مصلا تا هفته آینده خبر داد.
۳۰ دی ۱۳۹۸ برگزاری کلاس‌های آنلاین بازاریابی بر اساس شبکه‌های اجتماعی
۲ وبینار آموزشی با موضوع بازاریابی دیجیتال برای ناشران و آموزش بازاریابی و فروش برای کتاب‌فروشان اول و نهم بهمن از سوی کمیسیون آموزش اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران برگزار خواهد شد.
۲۴ دی ۱۳۹۸ برگزاری کلاس‌های ویژه آموزش کتاب‌فروشان در اتحادیه
رئیس کارگروه کتاب‌فروشان اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران تاکید کرد: به‌زودی با همکاری کمیسیون آموزش اتحادیه کلاس‌های ویژه تربیت کتاب‌فروشان با هدف آشنایی فعالان این صنف با فوت و فن‌های فروش کتاب برگزار می‌شود.
۲۳ دی ۱۳۹۸ ایجاد کمیسیون بازرگانی و تبلیغات در ساختار جدید نمایشگاه کتاب
قائم‌مقام سی‌وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ایجاد کمیسیون بازرگانی و تبلیغات در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: وظیفه این کمیسیون درآمدزایی برای بخش‌های مختلف نمایشگاه است. این کار پیش از این در قالب کارگروه تبلیغات انجام می‌شد.
۲۳ دی ۱۳۹۸ تقارن کاهش قیمت‌ها با ماه‌های پایانی سال و بهبود شرایط چاپخانه‌داران
مدیر چاپخانه ناب‌نقش معتقد است؛ تقارن کاهش قیمت‌ها با دو ماه پایانی سال باعث افزایش سفارشات چاپی مختلف شده و در کنار آن دو رویداد مهم انتخابات مجلس و نمایشگاه بین‌المللی کتاب در فروردین سال ۹۹ تاثیر زیادی در بهتر شدن شرایط کاری برای چاپخانه‌داران خواهند داشت.
۲۲ دی ۱۳۹۸ چین؛ میزبان سومین دوره جایزه منطقه‌ای کتاب سال
احمد‌علی حیدری، با اشاره به برگزاری دومین دوره از جایزه منطقه‌ای کتاب سال در هند، از رایزنی برای برگزاری سومین دوره از این رویداد در چین خبر داد.
۲۱ دی ۱۳۹۸ مکان برگزاری نمایشگاه کتاب استان قم نامناسب است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم با اشاره به نامناسب بودن مکان برگزاری چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان قم تاکید کرد مجموعه استانداری قم به‌جد پیگیر رفع مشکلات مرکز نمایشگاه‌های استان قم است
۲۱ دی ۱۳۹۸ دهقانی: واسپاری فعالیت‌های نمایشگاه کتاب به بخش‌های خصوصی جدی گرفته شود
مدیر انتشارات مبتکران تاکید کرد؛ انتظار می‌رود که وزارت فرهنگ و ارشاد بر اساس سیاست واسپاری فعالیت‌ها به تشکل‌های فعال نشر و عضویت آن‌ها در کمیسیون‌های مختلف به‌خصوص بخش‌های تخصصی نمایشگاه کتاب تهران توجه بیشتری داشته باشد.