۱۳ آبان ۱۳۹۸

ثبت‌نام ۶۵۰ شرکت برای حضور در نمایشگاه چاپ تهران

احمد ابوالحسنی، مدیر اتحادیه لیتوگرافان در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، عنوان کرد: امسال همزمان با بیست‌‌و‌ششمین تجربه برگزاری نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران ۶۵۰ شرکت داخلی و خارجی فعال در حوزه چاپ و نشر و بسته‌بندی برای حضور در این رویداد ثبت‌نام و اعلام آمادگی کرده‌اند.
 
وی ادامه داد: امسال چاپخانه‌داران و فعالان بخش‌های مختلف این صنعت در داخل کشور برای حضور در این نمایشگاه استقبال خوبی کرده‌اند و نسبت به سال گذشته حداقل ۲۰ درصد رشد داشته‌ایم.
 
ابوالحسنی با بیان اینکه اکنون با کمبود جا روبه‌رو هستیم، گفت: تاکنون از میان ثبت‌نامی‌ها توانسته‌ایم فقط ۶۰ درصد شرکت‌ها را در ۱۰ سالن و فضایی به وسعت ۲۱ هزارمترمربع جانمایی کنیم.
 
وی افزود: با توجه به تعداد ثبت‌نامی‌ها ۱۲ هزار مترمربع کمبود فضا داریم که در این زمینه مشغول رایزنی با مسئولان محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران هستیم تا بتوانیم سالن‌های بیشتری را در اختیار بگیریم.
 
مدیر اتحادیه لیتوگرافان با اشاره به پایان زمان ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه، توضیح داد: در تلاشیم دو سالن دیگر برای نمایشگاه چاپ تهران بگیریم تا تمام ثبت‌نام‌کنندگان را در نمایشگاه جانمایی کنیم.
 
بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران ۸ تا ۱۱ آذر ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
ایبنا